Wellness ubytování

Toužíte po tom, dopřát svému tělu pořádnou dávku odpočinku v příjemném prostředí? Neváhejte ani minutu a nechte se hýčkat v našem privátním wellness i s možností ubytování.  Příjemné a diskrétní prostředí našich  pokojů nabízí klid, který se dokonale snoubí s přátelskou a pohodovou atmosférou.

V našem wellness penzionu dbáme o absolutní soukromí našich hostů. Pro naprosté uvolnění těla a mysli je důležitý především klid. Po relaxaci ve vířivce se proto můžete odebrat do jednoho ze samostatných dvoulůžkových pokojů disponujících vlastní koupelnou a toaletou. Se svou drahou polovičkou tak můžete strávit ještě několik příjemných chvil přesně podle Vašich představ. Za příplatek nabízíme zajímavé obohacení Vašeho wellness pobytu o ubytování v některém z našich dvoulůžkových pokojů buďto na 2 hodinky nebo na celou noc.

  • dvoulůžkový pokoj (3 hod - po dobu wellness): 450 Kč/os
  • dvoulůžkový pokoj (1 noc): 580 Kč/os s možností vstupu do vířivky až do 24:00

Pokud jste do našeho Privátního wellness již zavítali, víte, že abychom zajistili Vaše absolutní soukromí, rezervujeme nejen wellness ale i samotné pokoje pouze pro Vás a Vaše hosty. Naše nabídka je tedy jako stvořená pro wellness večery a víkendy pro dva, kdy si budete moci nikým nerušeni vychutnávat pouze vzájemnou blízkost. Kromě ubytování si navíc můžete nově objednat i snídani (95 Kč/os).

Hoďte všechny starosti za hlavu a zažijte učiněný restart! Vaše tělo i Váš partner to jistě ocení. Náš wellness pobyt pro dva je ideální nejen pro zamilované. Oslavte stylově výročí či zásnuby, nebo jen jednoduše pozvěte svého obchodního partnera a přátele, a vychutnejte si společně pohodové chvíle. Na přání Vám navíczajistíme i láhev lahodného sektu.